Monday, October 29, 2012

Tomek's Wedding (Ślub Tomka)

Dearest Sons,
On the previous Saturday your uncle Tomek (my older brother) got married in Olsztyn, Poland. We were all happy for him, he and his wife Basia (she has the same first name as your grandma) knew each other for more than 11 years... Of course we were all invited to his wedding, I called you many times to tell you that, also on the day of his wedding. He was sad that you weren't there but asked me to send you a lot of hugs from him. Your grandma Basia and grandpa Jacek were asking how are you, they also called you on Jaromir's birthday (and previously on Jonatan's and Julian's birthday) and were very sad that they could not talk to you... Anyway they all love you and cannot wait to meet you. I love you too very much and hope we will have plenty of other occasions to spend some time with you and my family.
I miss you very much,
Dad

Kochane Chłopaki, 
w poprzednią sobotę Wasz stryjek Tomek (mój starszy brat) ożenił się w Olsztynie, w Polsce, ze swoją dziewczyną Basią (ma tak samo na imię jak wasza babcia). Wszyscy cieszyliśmy się na ten ślub, a Tomek i Basia są parą od ponad 11 lat... Oczywiście byliśmy wszyscy - szczególnie Wy - zaproszeni na ich ślub, dzwoniłem wiele razy do Was by Wam to przekazać, dzwoniłem też w dniu ślubu. Tomek był smutny, że nie ma Was tam z nami, ale prosił mnie bym przekazał wam mnóstwo uścisków od niego i jego świeżo upieczonej żony. Wasza babcia Basia i dziadek Jacek pytali cały czas o Was, oni też dzwonili na Wasze urodziny teraz w październiku i wcześniej w marcu i byli bardzo smutni i rozczarowani, że nie mogli z Wami porozmawiać... Ale oni też bardzo Was kochają i nie mogą się doczekać by się z Wami spotkać. Ja też Was bardzo kocham i mam nadzieję, że będziemy mieli jeszcze wiele okazji by spędzić czas razem i z moją rodziną. 
Tęsknię za Wami bardzo, 
Tata

2 comments:

 1. Basia i Tomek SzymczakNovember 12, 2012 at 11:44 AM

  Witajcie kochane dzieciaki:)
  Wasz wujek Tomek i ciocia Basia chcieli by was bardzo poznać gdyż znamy was tylko ze zdjęć i opowieści.Sami nie możemy mieć dzieci a kontakt z wami bardzo by nam pomógł zwłaszcza mojej żonie gdyż bardzo uwielbia dzieci.Wiem ,że żadne prezenty, życzenia do was nie docieraja i wiem że kiedy dorośniecie sami zrozumiecie dlaczego.
  Trzymajcie sie ciepło dzieciaki kochane , buziaki dla was, bedziemy czekać może was wkońcu poznamy na czym nam bardzo żależy

  Wujek Tomek i ciocia Basia

  ReplyDelete
 2. English translation:
  Hello dear kids :)
  Your uncle Tomek and aunt Basia would love to meet you, since we know you only from pictures and stories.[...]
  Best to you, lots of kisses, we will wait for a moment when we finally meet you,
  uncle Tomek and aunt Basia

  ReplyDelete

Twój komentarz może ukazać się z niewielkim opóźnieniem.
Your coment may appear with short delay.