Saturday, September 7, 2013

Return...(powrót...)

Dearest boys,
first of all, I love you and miss you very much. 

Kochane Chłopaki,
po pierwsze kocham Was i bardzo tęsknię za Wami.

So it finally happened - after over a year of silence I was able to talk to you - and it seems it won't be only a single event - looks like the dark times are almost over. But it does not matter if they are or not - what counts is that I hear your voice, I heard Jaromir laughing, I heard Jonatan and Julian giggling. The most wonderful sounds father can hear. I hope it stays like this for a long time. I cannot express how happy I am. Perhaps I will even get a picture from you, and will be able to see you very soon. 

W końcu stało się - po ponad roku milczenia mogłem porozmawiać z Wami znowu (chwilowo tylko z Tobą Jaromirze) i wygląda na to, że to nie będzie tylko jeden raz; wygląda na to, że ciemne czasy już się prawie skończyły. Ale nie ważne czy się skończyły, czy nie - to co jest ważne, to to że słyszałem śmiejącego się Jaromira i szczebiocących Jonatana i Juliana. To jest najpiękniejszy dźwięk jaki ojciec może usłyszeć. Mam nadzieję, że tak już zostanie. Nie mogę nawet wyrazić jak mnie to cieszy. Może nawet dostanę od Was zdjęcia, a może i nawet zobaczymy się w krótce. 

Dear Jaromir, I love talking with you, I can do it for hours, days, weeks, years... If you ever read it - remember that I am waiting for your call at any time of a day, every day. You can call me on my MS number 601 620 0577 or just drop me a mail at aldonix@gmail.com . 

Kochany Jaromirze, uwielbiam z Tobą rozmawiać, moę rozmawiać godzinami, dniami, latami... Jeśli kiedyś to przeczytasz to czekam na telefon od Was każdego dnia i o każdej porze. Dzwoń na moj numer w MS - 601 620 0577 albo napisz mi maila na aldonix@gmail.com.

Dear Jonatan and Julian, I still did not talk to you, but I think it is a matter of time. I cannot wait :)
Dad

Kochani Jonatanie i Julianie, ciągle nie rozmawiałem z Wami, ale myślę, że to już tylko kwestia czasu. Nie mogę się doczekać.
Tata

No comments:

Post a Comment

Twój komentarz może ukazać się z niewielkim opóźnieniem.
Your coment may appear with short delay.